JAMES COIGNARD, carborundum, signerad och numrerad HC III/V.
"Trois bleus". Bladstorlek 85 x 122 cm.
Oramat.
Klubbat pris
6 100
539
552
Utropspris
6 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (18 bud)
3 jun 2018 17:00
6 100 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
3 jun 2018 17:00
6 000 SEK
3 jun 2018 16:59
5 900 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
3 jun 2018 16:59
5 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
3 jun 2018 16:59
5 500 SEK
3 jun 2018 16:59
5 300 SEK
3 jun 2018 16:59
5 100 SEK
3 jun 2018 16:59
4 900 SEK
3 jun 2018 16:58
4 700 SEK
3 jun 2018 16:58
4 500 SEK
31 maj 2018 23:03
4 100 SEK
31 maj 2018 23:03
3 900 SEK
30 maj 2018 17:03
3 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
30 maj 2018 17:03
3 500 SEK
30 maj 2018 9:54
3 200 SEK
28 maj 2018 19:26
3 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
26 maj 2018 12:17
2 500 SEK
26 maj 2018 8:01
300 SEK