IB KOFOD LARSEN, matgrupp 5 dlr Säffle Möbelfabrik, 1960-tal Cites
Oval skiva, två iläggsskivor à 45 cm vardera medföljer, stolarna med fast klädd sits, bordets längd 140, bredd 120, höjd 72 cm.
Smärre slitage. Smärre fläckar. Märken. En stol med lagad rygg samt ben (skruvad).
CITES-intyg, giltigt inom EU, medföljer.
CITES-intyg medföljer