IB KOFOD LARSEN, sideboard Seffle möbelfabrik 1960-tal Citesintyg
Rektangulär, front med fyra dörrar, längd 243, bredd 47, höjd 72 cm
Fanerskador. Smärre slitage. Smärre fläckar. Märken.
CITES-intyg, giltigt inom EU, medföljer.
CITES-intyg medföljer