18K roséguld, automatisk, safirglas, liten sekundvisare, datum, dag/natt indikator, glasbaksida, Articular gummi/roséguldband, viklås i 18K roséguld, cert, oktober 2010, box, ytterkartong.
Limiterad och numrerad (Nr. 008/500).
Caliber 977, Serienr 2488533, Boettnr 230.2.77
bruksskick