StyrXakt Järnehall, gjutmetall. Längd 27 cm. Fragment av originalkartong.
Sålbilen Enwex Alingsås. Originalkartong. Längd 20 cm.
Assar, längd 19,5 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken. Ej funktionstestad.
StyrXakt-bilen saknar ratt och en navkapsel. Repor.