Tankbil SETO 113 AB Skoglund & Olsson Gefle. 1920/30-tal. Längd 27 cm.
Buick i gjutjärn med gummidäck med texten The republic Rubber Co. Youngstown O. Längd 20 cm.
Märken. Slitage. Rostangrepp. Färgbortfall.
SETO 113 med dåliga gummidäck.