SKOGLUND & OLSSON, Chevrolet Coupé, Sverige, 1920-30-tal

Grålackerad. Längd 20 cm

Kraftigt färgslitage. Missformade gummidäck, två saknas

Klubbat pris
1 250
119
136
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
4 jun 2017 22:04
1 250 SEK
1 jun 2017 15:11
1 000 SEK
29 maj 2017 14:12
600 SEK
25 maj 2017 19:32
300 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79