Heidi Boyce Broströms samling

29 föremål
Bägare, silver, sk Margrethebägare / Margrethe bæger.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
K Anderson, bricka, silver, Stockholm 1917.
Klubbat pris
4 820 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elkington & Co, vinkanna, silver och glas, London 1884.
Klubbat pris
15 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fat, silver, GAB (Guldsmedsaktiebolaget), Stockholm 1937.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
Charles Fox II, vinsil, silver, London, England 1837.
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ströare, 3 st, samt bägare.
Ströare, 3 st, samt bägare.
Klubbat pris
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bägare/vas, silver, C.G. Hallberg, Stockholm 1930.
Klubbat pris
3 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bägare, 5 st, silver, Sverige 1897-1955.
Klubbat pris
9 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bestick, 9 st, silver.
Bestick, 9 st, silver.
Klubbat pris
3 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, ett par, silver, K & EC, Göteborg 1959.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
Bägare, 2 st, silver, 1800-talets slut.
Klubbat pris
10 550 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skedar, 8 st, silver, Sverige 1800-tal.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK