Madeleine Pyk – en samling F769

Bordsknivar, 24 st, sterlingsilver, Sheffield, England 2005

Knivbladen märkta Kings of Sheffield.
Längd 22 cm. Vikt totalt inkl knivbladen 1363 gram.

Smärre slitage.

Proveniens

Klubbat pris
4 910
466
533
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
3 feb 2024 18:24
4 910 SEK
3 feb 2024 18:19
4 710 SEK
3 feb 2024 18:19
4 600 SEK
3 feb 2024 17:15
4 450 SEK
3 feb 2024 17:15
4 250 SEK
2 feb 2024 18:01
3 750 SEK
2 feb 2024 8:01
3 550 SEK
2 feb 2024 8:01
3 500 SEK
2 feb 2024 8:01
3 300 SEK
2 feb 2024 8:01
3 100 SEK
29 jan 2024 17:53
2 900 SEK
29 jan 2024 17:53
2 700 SEK
26 jan 2024 21:05
2 400 SEK
26 jan 2024 18:52
2 000 SEK
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02