Heidi Boyce Broströms samling

16 föremål
Bordslampa, Baulmann Leuchten, Tyskland, sent 1900-tal.
Klubbat pris
5 202 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bägare, silver, sk Margrethebägare / Margrethe bæger.
Klubbat pris
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, trä, sent 1900-tal.
Skål, trä, sent 1900-tal.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bägare, 5 st, silver, Sverige 1897-1955.
Klubbat pris
9 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa med piedestal, Norco, sent 1900-tal.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, sent 1900-tal.
Bordslampa, sent 1900-tal.
Klubbat pris
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, "Slab table", 1900-talets mitt.
Klubbat pris
15 210 SEK
Utropspris
2 500 SEK