Berit Johansson, skålar 2 st signerade och daterad 1986/1987 samt märkt Wilke
Delvis slipad dekor, höjd 8-13 cm, diameter 17 cm. Blåsta av Wilke Adolfsson
Den ena med ej planslipad botten (står ojämt)
Familjen