Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor
"Subject Out"
Signerad Marcaccio och daterad 91 a tergo. Blandteknik på duk i konstnärens egen ram 102 x 81,5 cm
Stux Gallery, New York.