405
1588756

Jeff Koons

(USA, Född 1955)
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 540 - 5 310 EUR
3 730 - 5 590 USD
Klubbat pris
55 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Jeff Koons
(USA, Född 1955)

"Balloon Dog (Blue)"

Numrerad 507/2300. Porslin, diameter 27 cm.

Orginalkartong medföljer.

Proveniens

Utgiven av MOCA, The museum of Contemporary Art, Los Angeles.