Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor
skulptur, "Ikebana", Memphis Extra, Italien, tidigt 1990-tal.
Gul-, röd- och blåtonat glas, signerad A ANASTASIO PER MEMPHIS EXTRA. Längd 53 cm.
Obetydliga repor.
Privatsamling, Sverige. Läs mer om Memphisgruppen – En privatsamling.
Detta objekt säljs på uppdrag av Kronofogdemyndigheten.