907
1547039

Alfred Emile Léopold Stevens

(Belgien, 1823-1906)
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 590 - 1 770 EUR
1 640 - 1 820 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Rasmus Sjöbeck
Rasmus Sjöbeck
Assisterande specialist klassisk konst
+46 (0)727 33 24 02
Alfred Emile Léopold Stevens
(Belgien, 1823-1906)

Båtar till sjöss

Signerad A Stevens. Olja på pannå 46 x 37 cm.