523
1564847

Chopard collier 18K vitguld med en markisslipad diamant ca 1.00 ct ca D/E vvs

Utropspris
115 000 - 125 000 SEK
10 400 - 11 300 EUR
11 300 - 12 300 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Längd ca 39 cm, totalvikt 5 g. Signerad Chopard och numrerad 810317 3194098.