Chopard ring 18K vitguld med en markisslipad diamant 1.00 ct D vvs enligt gravyr
Samt runda briljantslipade diamanter totalvikt ca 0.40 ct, signerad Chopard samt numrerad 30802 825500 3147565, samt två ringar 18K vitguld med runda briljantslipade diamanter totalvikt ca 1.00 ct, storlek 16, totalvikt 7.5 g, JMJ, Göteborg 2007.
×
Logga in
Kunde inte logga in