522
1564845

Chopard ring 18K vitguld med en markisslipad diamant 1.00 ct D vvs enligt gravyr

Utropspris
165 000 - 175 000 SEK
14 800 - 15 700 EUR
15 500 - 16 400 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20

Samt runda briljantslipade diamanter totalvikt ca 0.40 ct, signerad Chopard samt numrerad 30802 825500 3147565, samt två ringar 18K vitguld med runda briljantslipade diamanter totalvikt ca 1.00 ct, storlek 16, totalvikt 7.5 g, JMJ, Göteborg 2007.

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?