47A
1558690

Rolex, Sea-Dweller, ca 2007.

Utropspris
80 000 - 90 000 SEK
6 980 - 7 850 EUR
7 300 - 8 210 USD
Klubbat pris
75 000 SEK
Simon Naeslund
Simon Naeslund
Specialist Klockor
+46 (0)735 95 68 75
Rolex, Sea-Dweller, ca 2007.

Storlek: 40 mm
Material: stål
Urverk: automatisk, caliber 3135
År: cirka 2007
Glas: safirglas
Armband: Oysterlänk, viklås, ref. 93160A-OP11
Referensnummer: 16600 T
Serienummer: Z'646'105
Verknummer: 3 1'382'338
Boettnummer: 2220
Tillbehör: certifikat, box, ytterkartong

Åldersrelaterat slitage. Repor. Nagg i glas. Buckla i boetten, se bilder. Glas med Rolex-logga ej centrerad.