Van Cleef & Arpels ring 18K guld med cabochonslipad smaragd samt runda briljantslipade diamanter
totalvikt diamanter ca 2.50 ct, mått ca 2 - 27 mm, storlek 53, totalvikt 9.5 g. Signerad Van Cleef & Arpels, numrerad 27310 och med franska stämplar. Etui från Magaliff medföljer.
Tilläggslista
Notera, smaragd inte jadeite
×
Logga in
Kunde inte logga in