Van Cleef & Arpels ett par örhängen med droppformade odlade pärlor samt markis- och runda briljantslipade diamanter
totalvikt ca 2.25 ct, 18K guld och platina, mått pärlor ca 11 X 17 X 11 mm, totalvikt 11 g. Signerade Van Cleef & Arpels, numrerade 10.522 och med franska stämplar. Etui från Van Cleef & Arpels medföljer.
×
Logga in
Kunde inte logga in