Lackasken med skuren dekor i relief, Diameter 5,5 cm. Plaketten med dekor i relief av kalebassfrukt och blad. Längd 8 cm.
Slitage. Nötning. Stenen med naturliga inneslutningar och schatteringar. Slipat nagg.