"Figure 9", ur "Color Numeral Series"
Färglitografi, 1969, signerad och daterad med röd krita, numrerad 2/40. Utgiven av Gemini G.E.L., Los Angeles. Bladstorlek 96,5 x 78,5 cm
ULAE 68.
Gemini 125.