"Chromoxidgrün feuring – Farbton, Winton 43 Cadmiumrotpurpur, Scheveningen 25 Neapelgelb dunkel extra, Scheveningen 31"
Signerad Ingo Meller och daterad 1994 a tergo. Olja på duk 63,5 x 40,9 cm. I originalbox. Oramad.
Chromoxidgrün feuring – Farbton, Winton 43
Cadmiumrotpurpur, Scheveningen 25
Neapelgelb dunkel extra, Scheveningen 316
Chromoxidgrün feuring, WN 211
Galerie Nordenhake, Stockholm.