"Four Spoons"
Signerad Yoko Ono och daterad 67-88 a tergo. Signerad med initialer Y.O. 88. Upplaga 2/9. Brons 19,5 x 19,5 x 3 cm.
Lilla Galleriet, Mariefred.
Privat samling, Stockholm.
Lilla Galleriet, Mariefred, "Yoko Ono, The Bronze Age", 1990.
Roy Slade, Yoko Ono, "Yoko Ono, The Bronze Age", avbildad helsida sid. 13.