509
1259879

Carl Hedelin

(Sverige, 1861-1894)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Klubbat pris
22 000 SEK
Carl Hedelin
(Sverige, 1861-1894)

Kvällsflanörer, motiv från Kungsträdgården i Stockholm

Signerad C. Hedelin och daterad -91. Akvarell 30 x 19,5 cm.