289
1255347

Azmalyk, antik Yomoud, ca 40,5-57.5 x 123-127,5 cm.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
454 - 545 EUR
483 - 580 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Polykromt spaljémönster med güls. Benvit huvudbård med geometrisk ornamentik.

Ställvis sliten, smutsig, fläckar, obetydliga skador och lagningar, obetydlig malskada. Tre sidor skadade.

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

954. Helene Schjerfbeck, "Konfirmanden I".
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
55 000

ditt bud
Aktuellt bud:
55 000 SEK