Fanerad med mahogny. Beslag av förgylld mässing. Skiva av vit marmor. Tre lådor. Dekor med mässingslister och beslag. Längd 111,5, bredd 54,5, höjd 83 cm. Nycklar medföljer.
×
Logga in
Kunde inte logga in