"Leg and Chair", ur "Fragment - According to What"
Färglitografi, 1971, signerad med blå krita och numrerad 63/68. Publicerad av Gemini G.E.L., Los Angeles, med deras blindstämpel a tergo. 89,5 x 75,4 cm (Arches)
Gemini Publication Sequence Number, 287.