Färgserigrafi på Gemini Rag Board, 1972, signerad och numrerad 49/75, utgiven av Gemini G.E.L., Los Angeles, med deras blindstämpel. 38,3 x 189,2 cm, bladstorlek 57 x 205 cm.
Gemini Publication Sequence Number, 377.
×
Logga in
Kunde inte logga in