342
1079480

Anna Palm de Rosa

(Sverige, 1859-1924)
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK
4 390 - 5 270 EUR
4 660 - 5 600 USD
Klubbat pris
75 000 SEK
Anna Palm de Rosa
(Sverige, 1859-1924)

Vy över Kungliga slottet, Stockholm

Signerad Anna Palm, Stockholm. Akvarell med täckvitt 48,5 x 75 cm.

Proveniens

Bukowski Auktioner AB, Stockholm, auktion 518, "Internationella Höstauktionen", 5-7 december 2000, kat nr 187.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

670. Henri Sert, "Fjättrad igelkott".
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
Aktuellt bud:
28 000 SEK