"Le Permissionnaire"
Etsning och aquatint, 1974, signerad och numrerad 14/50. Plåtstorlek 114 x 74 cm, bladstorlek 137,5 x 96 cm. Utgiven av Maeght Editeur, Paris, med deras vattenstämpel.
Inköpt direkt från Maeght Editeur, Paris.
Galleri Kråkeslätt, Åhus.
Dupin 655