269
1089274

SWEDISH GRACE, takarmatur, 1930-tal.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 200 - 2 640 EUR
2 330 - 2 800 USD
Klubbat pris
Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Ansvarig specialist samtida och modern design
+46 (0)703 92 88 60

Tre skärmar i frostat glas med graverad geometrisk dekor, stomme i vitmetall, tre ljuspunkter, höjd 80 cm, den största skärmens diameter 40 cm.

Renoverad och kompletterad, obetydliga nagg.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

942. Joan Miró, "La Rebelle".
Utropspris
100 000 - 150 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
Aktuellt bud:
105 000 SEK