FABIO NOVEMBRE, "Org" bord, Cappellini, Italien 2000-tal.
Glasskiva, 171 ben i form av rep, höjd 73,5 cm, 200 x 100 cm.
Slitage, ett fäste till ben saknas, flera fästen lösa och limmade sekundärt.
Modellen formgiven 2001.