NATHALIA EDENMONT, C-print, aluminium, akrylglas, signerad N Edenmont och numrerad a ergo 6/6, utförd 2005
"Eightynine". 117 x 104 cm. Total upplaga 6 + 2 AP.
Wetterling Gallery, Stockholm.
Privatsamling Tyskland
Nathalia Edenmont (med bidrag av Hasse Persson, Meghan Dailey och Björn Wetterling), "Eternal", 2011, avbildad helsida i färg, sid 100.