"Jawbreaker", 2004
Signerad M. Minter på etikett a tergo. Numrerad 3/5 + 2 AP. C-print bildyta 67 x 102 cm.
Galleri Andréhn-Schiptjenko, Stockholm.
Gallery Andréhn-Schiptjenko, Stockholm, "Marilyn Minter", 7 oktober – 13 november 2004