Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor
Svartmålat fodral. Handtag, fötter och dekor av förgylld mässing. Försilvrad urtavla märkt "Rich Keally Duke street Lincolns Inn Fields London". Höjd 47, längd 33 cm. Pendel medföljer.
Urverk och fodral ursprungligen ej varandra tillhörande. Sprickor, skador, lagningar.