Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor
Camilla Behrer
Chef Design, specialist modernt och samtida konsthantverk och design
HANS OLSEN, matbord och stolar, 4 st, Frem Røjle, Danmark 1950-tal.
Teak, runt bord och trebenta stolar med stoppad sits klädd i svart konstläder, inpassade i bordssargen. Brännstämplade och etikettmärkta. Bordets diameter 105 cm, höjd 73 cm.
Något slitage. (5)
×
Logga in
Kunde inte logga in