Utan titel, ur: "Nous avons"
Etsning och färgakvatint, 1959, signerad med blyerts X/XV, tryckt av Crommelynck et Dutrou, Paris, utgiven av Louis Broder, Paris. 14,4 x 40,8 cm, bladstorlek 32,3 x 50,6 cm (Japon ancien).
Missfärgad efter passepartout.
Dupin 254.