Möbler

480 föremål
Serveringsvagn 1900-talets andra hälft.
10m 50s
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto bänk 153A, Artek 1970/80-tal.
14m 50s
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets andra hälft.
18m 50s
Bord 1900-talets andra hälft.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel omkring år 1800 Sengustaviansk.
24m 50s
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Damskrivbord, sengustavianskt, 17/1800-tal.
26m 50s
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karmstolar, 6 st, 2016.
21 tim 20m
Karmstolar, 6 st, 2016.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1950-60-tal.
23 tim
Byrå, 1950-60-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
23 tim 54m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, omkring år 1900.
1d
Matbord, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
1d
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
1d
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Erik Wørts, Soffbord "Marma I" IKEA Älmhult 1960/70-tal.
1d
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1900-talets första hälft.
1d
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
1d
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1900-talets första hälft.
2d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, 1970-80-tal.
2d 17 tim
Bänk, 1970-80-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdssoffa, gjutjärn, 1900-tal.
2d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klädskåp, Jugend, 1910/20-tal.
2d 18 tim
2 050 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, 1800-talets första hälft.
2d 18 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, modell "Rialto", Fiam, Italien.
2d 18 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal, gustaviansk stil, 1900-tal.
2d 18 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, fåtölj, "Samspel".
2d 18 tim
2 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Art Deco, 1930-tal.
2d 18 tim
Skåp, Art Deco, 1930-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, rokokostil, sent 1900-tal.
2d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tord Björklund, karmstol, IKEA, 1980-tal.
2d 19 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK