488 föremål
Modulsoffa, "Rosso", Layered.
3d 2 tim
Modulsoffa, "Rosso", Layered.
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
2d 3 tim
Bordslampa, 1930-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
26m 11s
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Nattduksbord, ett par, 1970-tal.
5d 4 tim
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elis Bergh, bordslampa, Kosta.
2d 2 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920-30-tal.
5d 4 tim
Taklampa, 1920-30-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Ruda, fåtölj, "Cikada", IKEA, 1960-tal.
5d
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth & Joanna, fåtölj, "Bonham", samtida.
5 tim 14m
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampa, 1900-talets andra hälft.
1d 4 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, fåtölj, "Lillpaddan".
1d 4 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, funkis, 1900-talets första hälft.
1d 1 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vicke Lindstrand, vas,  Orrefors.
2 tim 46m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
1 tim 46m
Serveringsvagn, 1970/80-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Minityrer, 6 st, Gustavsberg Studio,
1 tim 58m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, matbord, "Herrgården".
6 tim 10m
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampor, ett par, "Aplomb", Foscarini.
5d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eskil Björklund, eldhund.
2d 3 tim
Eskil Björklund, eldhund.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl-Harry Stålhane, bordslampa, Rörstrand.
2 tim 56m
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
5d 4 tim
Sidobord, funkis, 1930-tal.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Sverige, 1920/30-tal.
5d 3 tim
Spegel, Sverige, 1920/30-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK