389 föremål
Spegel, G&C Billeder A/S Danmark.
3d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1900-talets fjärde kvartal.
3d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bokhylla, 1950/60-tal.
2 tim 51m
Bokhylla, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Josef Frank, vägglampa, Firma Svenskt Tenn.
4d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, sent 1900-tal, signerat P.N.
2 tim 45m
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Wilhelm Kåge, vas "Argenta", Gustavsberg 1951.
2d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, ett par, 2000-tal.
2d 3 tim
Sidobord, ett par, 2000-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, "Uffe" Ikea formgiven 1979.
5d 2 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Georg Jensen, äppelknivar, 3 st, silver.
5d 20 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, jugend, 1900-talets början.
3d 2 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Thommy Bremberg, "Stekt ägg".
5d 2 tim
Thommy Bremberg, "Stekt ägg".
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 2000-tal.
3d 3 tim
Matbord, 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1979.
3d 2 tim
Fåtöljer, ett par, 1979.
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Alvar Aalto, vas, Iittala, Finland.
47m 20s
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Art Déco, 1930-tal.
1d 3 tim
Soffa, Art Déco, 1930-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 1900-talets första hälft.
2 tim 9m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Patricia Urquiola, soffa, "Silver Lake", Moroso.
7m 20s
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Thonet, stol, New york, 1950-tal.
2d 3 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Malmsten, soffa "Ulla".
2d 5 tim
Carl Malmsten, soffa "Ulla".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdssoffa, "Soffa 5", Grythyttan.
2d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, sent 1900-tal.
1d
Taklampa, sent 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yngve Ekström, skåp, "Furubo", Swedese.
3d 3 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Fagerlund, takplafond, Orrefors.
1d 3 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bröderna Andersson, soffa, "Andrew",
3d 23 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft.
2d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampor, ett par, Luxus, 1970-tal.
6d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer, ett par, sent 1900-tal.
2d
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

724. César Baldaccini, "lnsecte".
Utropspris
125 000 - 150 000 SEK
Budhistorik
150 000

ditt bud
145 000

ditt bud
140 000

ditt bud
135 000

ditt bud
130 000

ditt bud
125 000

ditt bud
120 000

ditt bud
115 000

ditt bud
110 000

ditt bud
105 000

ditt bud
Aktuellt bud:
150 000 SEK