1877 föremål
Louis Vuitton, väska, "Pochette".
1d 5 tim
320 EUR
Utropspris
300 EUR
Skåp, Sverige 1900-talets mitt.
1d 5 tim
150 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Piaget, Limelight, armbandsur, 21 x 36,5 mm.
1d 5 tim
666 EUR
Utropspris
2 400 EUR
Bord, "Eino" Asko, Finland 1930-tal.
1d 5 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Louis Vuitton, väska, "Alma".
1d 5 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
400 EUR
Utropspris
500 EUR
Tiitus Petäjäniemi, "Frost".
1d 6 tim
Tiitus Petäjäniemi, "Frost".
120 EUR
Utropspris
300 EUR
Breitling, Wings, armbandsur, 38 mm.
1d 6 tim
1 000 EUR
Utropspris
1 300 EUR
Gucci, väska, "Bamboo shopper".
1d 6 tim
520 EUR
Utropspris
600 EUR