1418 föremål
Viljo Savikurki, "Ihmisen kahleet".
7d 2 tim
100 EUR
Utropspris
800 EUR
Armband, 750/18k guld.
7d 2 tim
Armband, 750/18k guld.
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Armlänk, guld 750/18k.
7d 2 tim
Armlänk, guld 750/18k.
48 000 SEK
Utropspris
48 000 SEK
Skål, majolika, Italien, 1600-tal.
7d 2 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstol, omkring år 1700, Barock.
7d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bordslampa, Zenith, 1900-talets mitt.
7d 3 tim
997 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Linn Fernström,  Kalv.
8d
Linn Fernström, Kalv.
4 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?