2104 föremål
Tod's, väska.
6 tim 46m
Tod's, väska.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Meissen, vas, porslin, 1900-tal.
3d 8 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tacchini, taklampa, "Equinox".
3d 9 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bockbord, 1800-tal.
2d 9 tim
Bockbord, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1700-taletsandra hälft, rokoko.
2d 9 tim
6 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Wilhelm Kåge, kryddhylla Gustavsberg 1920-tal.
3d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fendi, armband.
5 tim 46m
Fendi, armband.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jorma Turtiainen, "Prost".
9 tim
Jorma Turtiainen, "Prost".
350 EUR
Utropspris
600 EUR
Lars Andersson, Utan titel.
1d 9 tim
Lars Andersson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Maurice Blanchard, Från Paris.
1d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, scarf.
6 tim 28m
Chanel, scarf.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, England 1800-tal.
1d 8 tim
Skåp, England 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1960/70-tal.
1d 7 tim
Soffbord, 1960/70-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta rya 1900-talets mitt ca 142x95 cm.
1d 7 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brosch med korall.
1d 7 tim
Brosch med korall.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1960-tal.
1d 8 tim
Spegel, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skålar, tre stycken, silver, Kina, 1900-tal.
1d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, Paraply.
2d 9 tim
Burberry, Paraply.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK