1387 föremål
Pentti Tulla, Komposition.
4d 12 tim
Pentti Tulla, Komposition.
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Veikko Törmänen, "Säleet".
4d 12 tim
Veikko Törmänen, "Säleet".
200 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Carillons d'Hiver".
3d 6 tim
85 EUR
Utropspris
250 EUR
Oiva Polari, Landskap.
1d 13 tim
Oiva Polari, Landskap.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Helge Dahlman, "Pickalaån, Sjundby".
3d 11 tim
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Jonas Heiska, Landskap.
5d 11 tim
Jonas Heiska, Landskap.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Paavo Sarelli, Blåsfisk.
6d 8 tim
Paavo Sarelli, Blåsfisk.
125 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
6d 8 tim
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Frans Wilhelm Odelmark, Gatumotiv med figurer.
4d 12 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord 1960-tal.
3d 7 tim
Slagbord 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1800-tal.
5d 14 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940/50-tal.
5d 12 tim
Taklampa 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matbord 1960-tal.
1d 10 tim
Matbord 1960-tal.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Österlin, Utan titlar.
4d 12 tim
Anders Österlin, Utan titlar.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Örhängen, 18K vitguld med mabépärlor.
5d 11 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal ,Landskap.
4d 10 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
5d 12 tim
Taklampa 1940-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Täbris old ca 334x236 cm.
3d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ivar Arosenius, "Susanna och gubben".
3d 11 tim
2 202 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1910/20-tal.
5d 9 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1930-tal.
11 tim 33m
Soffbord, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa 1940-tal.
14 tim 21m
Golvlampa 1940-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivskåp, 1900-talets början.
5d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1920/30-tal.
5d 13 tim
Skänk, 1920/30-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1920/30-tal.
5d 14 tim
Skänk, 1920/30-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Hamadan galleri old ca 320x150 cm.
3d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Endre Nemes, "Geoövning".
1d 13 tim
Endre Nemes, "Geoövning".
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, 1700/800-tal.
4d 10 tim
Sekretär, 1700/800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, omkring 1800.
3d 10 tim
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eva Bagge, Vid kanalen.
1d 13 tim
Eva Bagge, Vid kanalen.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, armband "Clic H" PM.
12 tim 53m
Hermès, armband "Clic H" PM.
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?