2272 föremål
lok 3 st Roco.
3d 15 tim
lok 3 st Roco.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Matta, västpersisk, ca 287 x 170 cm.
3d 16 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Søren Lund, soffa, 2000-tal.
2d 14 tim
Søren Lund, soffa, 2000-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Einar Jolin, Åkerlandskap.
13 tim 6m
Einar Jolin, Åkerlandskap.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Agneta Gynning, skulpturer 3 st.
4d 15 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-talets slut.
5d 11 tim
Skänk, 1800-talets slut.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Erró, "Fishscape".
4d 15 tim
Erró, "Fishscape".
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skulptur, alabaster, 1900-tal.
4d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokskåp, empirestil, 1900-tal.
5d 14 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa sengustaviansk 1800-talets början.
3d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
5d 11 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1940-tal.
5d 12 tim
Bokhylla, 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Stolar 1 par, nyrokoko sent 1800-tal,
5d 16 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
6d 14 tim
Skänk, omkring 1900.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär 1700-tal , Bataljscen.
6d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Victor Vasarely, "Harlekin" ur mappen "Figurativ".
4d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdssoffa 1900-talets andra hälft.
15 tim 18m
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar 4 st Italien 1900-talets senare del.
4d 15 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, 1900-talets mitt.
4d 15 tim
Bordslampa, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK