125 föremål
Soffa "Ritzy" DUX 2000-tal.
3d 18 tim
Soffa "Ritzy" DUX 2000-tal.
16 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets senare del.
2d 18 tim
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1930/40-tal.
4d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Søren Lund, soffa, 2000-tal.
2d 17 tim
Søren Lund, soffa, 2000-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trädgårdssoffa 1900-talets andra hälft.
18 tim 59m
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa med divan, Bolia, 2020.
4d 19 tim
Soffa med divan, Bolia, 2020.
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa sengustaviansk 1800-talets början.
3d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, troligen IKEA sent 1900-tal.
5d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, fåtölj "Farmor" sent 1900-tal.
5d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, "Swedish Modern", 1940-tal.
4d 19 tim
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, Minotti, Italien.
4d 19 tim
Soffa, Minotti, Italien.
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, "Stockholm", IKEA.
6d 18 tim
Soffa, "Stockholm", IKEA.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK