1877 föremål
Markus Pierson, Utan titel.
6d 6 tim
Markus Pierson, Utan titel.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Weisdorf, taklampa, "Turbo", Gubi.
5d 5 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tomas Anagrius, vas, stengods, Kvidinge.
1d 10 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier odlade pärlor lås 18K guld.
5d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, ca. 180 x 125 cm.
5d 7 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, ca. 182 x 129 cm.
4d 10 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bally, väska.
5d 4 tim
Bally, väska.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1950/60-tal.
5d 7 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, I ateljén.
1d 3 tim
Madeleine Pyk, I ateljén.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1940-tal.
5d 8 tim
Spegel 1940-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, 1930-tal.
2d 10 tim
Byrå, funkis, 1930-tal.
950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
6d 10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, ca 314 x 310 cm.
3d 9 tim
Matta, ca 314 x 310 cm.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1900-talets mitt.
6d 6 tim
Taklampa 1900-talets mitt.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ernst Billgren, "Ernst Billgren foxed art".
1d 6 tim
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, sent 1900-tal.
5d 6 tim
Soffbord, sent 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta plånbok.
1d 3 tim
Bottega Veneta plånbok.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunilla Mann, Malmö stad.
5d 10 tim
Gunilla Mann, Malmö stad.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Papart, "Dreams".
8 tim 45m
Max Papart, "Dreams".
150 EUR
Utropspris
200 EUR
Tsuba, mei, Japan, Edo.
7d 3 tim
Tsuba, mei, Japan, Edo.
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Max Papart, "Acrobate".
8 tim 33m
Max Papart, "Acrobate".
100 EUR
Utropspris
150 EUR
Max Papart, "Romeo och Julia".
9 tim 13m
100 EUR
Utropspris
150 EUR