217 föremål
Carl Fredrik Sundt Hansen, Mansporträtt.
3 tim 34m
5 000 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Berndt Wennström, "Hållplats III".
4d 1 tim
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Aarno Salosmaa, Komposition.
6d 6 tim
Aarno Salosmaa, Komposition.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
5d 5 tim
Gucci, väska.
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Valentino Garavani, clutch, "Rockstud".
5d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1d 4 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, väska, "Soho".
4d 3 tim
Gucci, väska, "Soho".
370 EUR
Utropspris
700 EUR
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
4d
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
3d 6 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Kina.
1d 6 tim
Bänk, Kina.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
6 tim 52m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
3d 2 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
3d 2 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
7 tim 10m
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK