941 föremål
Ivar Arosenius,  "Ballongresan II".
5d 23 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1920/30-tal.
5d 23 tim
Skänk, 1920/30-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Juvenia, 18K guld, armbandsur, 28 mm.
5d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, tidigt 1900-tal.
5d 23 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstol, 1960-tal.
5d 23 tim
Karmstol, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Arkivskåp, 1900-talets början.
5d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Medalj, 18K guld, Telefonaktiebolaget LM Ericsson.
6d
19 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Robert Kemm, hans art, Moderskärlek.
6d
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Peter de Ru, "Skeppshund Rotterdam 1979".
6d
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rudolf Weber, Venedig.
6d
Rudolf Weber, Venedig.
3 333 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sängbord, ett par, sent 1800-tal.
6d
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, 1920/30-tal.
6d
Skänk, 1920/30-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Pallar, ett par, 1930/40-tal.
6d
Pallar, ett par, 1930/40-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
6d
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1920/30-tal.
6d
Skänk, 1920/30-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, tidigt 1900-tal.
6d
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, nyrenässans, omkring 1900.
6d
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Zenith, armbandsur, 33 mm.
4d 20 tim
Zenith, armbandsur, 33 mm.
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Wilhelmson, Båtvarvet, skiss.
4d 20 tim
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, ca. 242 x 82 cm.
4d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Falconar Slater, Solnedgång.
4d 20 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, 1950-tal.
4d 20 tim
Fåtölj, 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Georges Choné, tillskriven, blomsterstilleben.
4d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal ,Landskap.
4d 20 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, 1700/800-tal.
4d 20 tim
Sekretär, 1700/800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Johan Ericson, Solnedgång över havet.
4d 20 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Anna Palm de Rosa, Segelbåtar.
4d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Antima, 14K guld, armbandsur, 33,5 mm.
4d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel. tenn, Swedish Grace, 1920/30-tal.
4d 21 tim
499 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Wilhelmson, Skutor.
4d 21 tim
Carl Wilhelmson, Skutor.
2 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ralph Lauren, weekendväska.
4d 21 tim
Ralph Lauren, weekendväska.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Josef Büche, Man med skägg.
4d 21 tim
Josef Büche, Man med skägg.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Segelbåtar.
4d 21 tim
Segelbåtar.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Okänd konstnär, 1800-tal, Figurer på väg.
4d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, rölakan, ca 304 x 197 cm.
4d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skänk, 1900-talets första hälft.
4d 21 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Severin Nilson, Stuga i skymning.
4d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Certina, 18K vitguld, armbandsur, 22 mm.
4d 21 tim
11 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Frans Wilhelm Odelmark, Gatumotiv med figurer.
4d 22 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, sent 1800-tal.
4d 22 tim
Skrivbord, sent 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?